Jump to content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Aleksandra RafaAleksandra Rafa
Założycielka oraz dyrektor Szkoły Muzycznej YAMAHA w Legnicy. Specjalista w dziedzinie wczesnodziecięcej edukacji muzycznej oraz terapii pedagogicznej. Absolwentka Liceum Muzycznego w klasie fletu poprzecznego w Legnicy. Uczestniczka wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych kursów muzycznych oraz szkoleń pedagogicznych. Brała udział w lekcjach gry na flecie poprzecznym pod kierunkiem m.in. prof. Antoniego Wierzbińskiego (Akademia Muzyczna w Łodzi), prof. Barbary Świątek - Żelaznej (Akademia Muzyczna w Krakowie), Janosa Balinta (Hochschule fur Misik Detmold), prof. Jerzego Mrozika (Akademia Muzyczna we Wrocławiu). Doświadczenie i umiejętności pedagogiczne zdobyła na stanowisku pedagoga w Ośrodku Pomocy Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz biorąc udział w szkoleniach i warsztatach pod okiem wybitnych specjalistów psychologii dziecięcej organizowanych przez Fundację Dzieci Niczyje (Warszawa), Polskie Towarzystwo Dysleksji (Gdańsk), Fundacja Promyk Słońca (Wrocław), Instytut Psychoimmunologii (Warszawa). Autorka oraz organizatorka muzycznych projektów dla najmłodszych legniczan m. in. Filharmonii dla Dzieci czy Muzyczego Dnia Dziecka w Legnicy. Nauczycielka rytmiki w legnickich przedszkolach.